Wanna SB? x Reklamy! x Anime na týden: -

Leden 2013

30 days: Anime Challange ~

9. ledna 2013 v 18:48 | Yami-chan |  Anime Challange

Takže pro spestření blogu jsem se rozhodla, že udělám tenhle challange. ^^ Viděla jsem ho už u hodně lidí, tak jsem si řekla, že ho udělám taky. Přeci jen jsem dost zvědavá na vše a hlavně bude tu víc článků. ^^ Jinak jsem si nechala vyrobit banner k tomuhle tématu od Niki! Moc jí za něj zase děkuji. ^^

Day 03: Které dvě postavy tvoří dobrý pár.
Day 04: Oblíbená postava.
Day 05: Oblíbené anime.
Day 06: Neoblíbené anime.
Day 07: Neoblíbená postava.
Day 08: Tvoje anime láska.
Day 09: První anime.
Day 10: Oblíbený ending.
Day 11: Oblíbený blog o anime.
Day 12: Oblíbený žánr.
Day 13: Neoblíbený anime pár.
Day 14: První láska.
Day 15: Nejsmutnější anime scéna.
Day 16: Oblíbený anime wallpaper.
Day 17: Nejhnusnejší anime scéna.
Day 18: Nejlepší anime,které si viděl/a.
Day 19: Nejhorší anime,které si viděl/a.
Day 20: Nejlepší anime hra.
Day 21: Anime,které si viděl/a naposledy.
Day 22: Nejlepší scénka.
Day 23: Nejvtipnější scénka.
Day 24: Nejhloupější anime postava.
Day 25: Nejlepší cosplay.
Day 26: Nejlepší autor.
Day 27: Nejlepší anime povídka.
Day 28: Nejlepší démon.
Day 29: Nejlepší element, zbraň,schopnost z anime.
Day 30: Jak jsi začal/a s anime.

Tento challange jsem okopírovala od Black* Rock Shooter :3
Kdo bude chtít, tak se může do toho taky zapojit. ^^
Yami-chan

Sama na pustém ostrově...

5. ledna 2013 v 17:59 | Yami-chan |  Téma týdne
Když jsem si všimla, že je tu tohle téma týdne, tak jsem se rozhodla, že na tohle napíšu článek. Sice asi moc nebude veselý, ale tak pokusím se, aby nebyl tak depresivní.
Jelikož mám teď hodně špatnou náladu, tak si přijdu jak na pustém ostrově. Jsem úplně sama, všichni mě ignorují a když zapálím signální oheň na pomoc, tak si mě nikdo nevšimne. Utápím se sama v horkém písku, přežívám ze dne na den, skoro vůbec nejím a když si něco neulovím, tak mám smůlu. Musím se spolehnout jen na sebe. Nemám nic, co by mi pomohlo. Jen malý rezaví nožík, který jsem si s sebou vzala a knížku, kterou jsem už 100x přečetla. Ta samota je tak strašná a jak trhá duši na kusy. Nikomu bych tohle nepřála.
Co budu dělat dneska a co zítra? Moje každodenní otázka. Nikdy na ní nemůžu najít odpověď a proto jen sedím pod palmou v horkém písku a dívám se do dáli než zapadne slunce a já se odeberu zpátky do své chatrčky, která je vůbec ráda, že stojí. Zachumlám se do kusu hadru a než usnu, tak se mi v hlavě promítají rozné myšlenky na to, proč jsem tak nepotřebná a proč nikomu nestojím ani o to, aby mi podal záchranou ruku. Každý večer brečím a není tu nikdo, kdo by mě utěšil. Podaří se mi usnout až pozdě v noci psychickým vyčerpáním a ráno se zase probudím se stejným pocitem, že záchrana nepřijde. Sednu si zase pod palmu a se svojí jedinou knížkou, kterou tu mám, se zahloubám do příběhu, který znám nazpaměť.
Yami-chan

K recenze

5. ledna 2013 v 16:37 | Yami-chan |  K recenze

Název: K (K Project)
Žánr: Superpower, Supernatural, Bishounen, Action, Psychological
Počet epizod: 13
Stav: Dokončeno

Příběh: Isana Yashiro je student, který má rád svojí kočku Neko. Později zjistí, že se dokáže přeměnit na člověka a má zázračnou schopnost. Objeví se video, kde je Yashiro, jak zabíjí člena klanu Homura a tím začíná jeho dobrodružství. Jdou po něm všichni z klanu Homura a taky Yatogami Kuro, který je přezdívám "černý pes". Yashiro se s domluví s Kurem a dokud nezjistí svojí minulost a to, kdo je a jestli on zavraždil toho člena, tak ho nesmí zabít. Tím začíná jeho příběh...

Můj názor: Tohle anime jsem si zamilovala hlavně kvůli krásné grafice. Ta mě na tom nejvíc upoutala! Samozřejmě se mi hrozně líbil příběh a děj, který byl až do posledního konce neskutečně napínavý. Člověk mohl jen celou dobu hádat, kdo vlastně Yashiro je a taky jak to s ním bude dál. Samozřejmě neprozradím, jak to všechno bylo, protože to bych vás o ty krásný momenty, kdy hádáte, co bude dál a těšíte se na další díl, přišli. Rozhodně se na to anime podívejte. Sice začátek asi není tak hezký jako další díly, ale už jen ten pocit, že zjistíte, kdo to je, je opravdu krásný.

Trailer:
Yami-chan

Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%

5. ledna 2013 v 10:15 | Yami-chan |  Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%

Recenze
Picty x Cosplay x AMV

K

5. ledna 2013 v 10:12 | Yami-chan |  K

Picty x Cosplay x AMVMenu

5. ledna 2013 v 9:29 | Yami-chan