Wanna SB? x Reklamy! x Anime na týden: -

Březen 2012

Mirror ~

1. března 2012 v 19:27 | Yami-chan |  Téma týdne
A je tu další článek na téma týdne. ^^
Tentokrát je to na téma Zrcadlo.
Při tomhle jsem si vybavila jedno video, které jsem kdysi našla. Je tam krásná i písnička. Na konci článku vám ho sem dám.
Určitě každý zná, že když se zrcadlo rozbije, tak bude mít 7 let smůlu. Zatím se mi tohle nikdy nestalo a nebo když jsem si rozbila malé zrcátko, tak jsem na sobě nepocítila nějakou smůlu. Možná si to někdo tak psychicky vsugeruje, že pak tu smůlu opravdu má. Ale musí se to všechno taky brát pozitivně. Přeci jen, když se zrcadlo rozbije, tak z něho zbydou střepi. A co se říká? Že střepi přinášejí štěstí. Takže pokud jste optimista, tak to budete brát z té lepší stránky. Pokud jste realista, tak ty střepy zametete a koupíte si nové zrcadlo. xD Přeci jen někteří tyhle zrcadla využívají každý den a nemůžou bez nich být.
A co na závěr? Rozhodně nevěšte hlavu nad tím, že se vám rozbilo zrcadlo, protože střepy nosí štěstí, ale zároveň tohle nosí smůlu. Ale když se to dá dohromady, tak se to všechno vynuluje a jste bez problémů. ;)

A teď to slibované video. Je to video na téma Team 7 z Naruta. To video je opravdu povedené a ta písnička je úžasná, takže se to tou písničkou sem hodí. ^^
Yami-chan