Wanna SB? x Reklamy! x Anime na týden: -

Leden 2011

Paranormální jevy? Existují nebo je to jen vymyšlené?

13. ledna 2011 v 16:05 | Yamato Tenzou |  Všechno možné xD
paranormální jevy

Paranormální jevy? Co to vůbec vlastně je? Tyhle jevy nemají racionální vysvětlení a proto většinou bývají řazena mezi hodně diskutovaná témata. 

Několik způsobů, jak vysvětlit paranormální jevy:
1. Lidské halucinace
2. Lidmi nastražené pasti, které mají odlákat ostatní od nějakého místa
3. Jedná se o takzvanou "psychoplasmu", kterou produkuje opuštěnost nebo temná historie místa. Díky ní se mohou paranormální jevy zhmotňovat. Některé paranormální jevy s temnou historií jsou "zlé" a mohou vás i zabít. Paranormální jevy se světlou historií se chovají přátelsky a dokážou vás varovat před neštěstím nebo před paranormálními jevy s temnou historií

Jaký můžou být třeba paranormální jevy? Třeba se vám může zobrazit duch někoho, kdo zemřel v nějakém opuštěném domě, přílet UFO na naši planetu, spatření Shinigami (Bůh Smrti) atd. Ti, co někdy něco takového spatřili, bývají někdy považováni i za blázny, ale někteří je v tom podporují a tak zakládají různé organizace, které se snaží tyhle paranormální jevy najít a zdokumentovat je. 

Já a paranormální jevy? Je pravda, že já jsem ještě nebyla svědkem mnoha paranormálních jevů, ale taky jsem jich malinko zažila. Třeba týden po smrti mé prababičky se mi zjevila v zrcadle, v domě, kde bydlela. V tu chvíli jsem nevěděla co dělat a dost jsem se bála, ale moc dlouho to netrvalo a brzo zase ten duch nebo výplod mojí fantazie zmizel. Nebo před nedávnem se na obloze objevil obrovská oranžová záře a v místě, kde není žádné velké město, ale jen malinkaté vesničky, které by nemohl vydávat takovou záři jako vydává třeba Plzeň. Podle nás to mohla být i polární záře, ale kdo ví, co to opravdu bylo. 

Posmrtný život

7. ledna 2011 v 20:06 | Yamato Tenzou |  Téma týdne


Jak to vypadá po smrti? To se dozví až sami umřeme. nejlépe jsou na tom ti, co už dávno zemřeli a už ví, co po smrti všechny čeká.
Co asi bude? Půjdeme do nebe nebo do pekla, nebo se převtělíme do něčeho jiného a budeme žít další život a nebo nebude nic? Je opravdu hodně otázek, které se nedají zodpovědět.

Yamato, chlapec z děcáku -> 5. kapitola

4. ledna 2011 v 19:23 | Yamato Tenzou |  Yamato, chlapec z děcáku
Další kapitol o Yamatovi, klukovi z děcáku, tkerý ode dneška bude žít u Deana, svého učitele ^^ Uvidíte, jak se to mezi nimi vyvrbí. Tak neváhejte si to přečíst ^^


Uběhl týden a já i Dean jsme měli být propuštěni, ale já se neměl vrátit na kolej, ale do psychiatrické léčebny, kde by mě měli napravit. 
Na pokoj pro mě přišel lékař, který byl z toho ústavu, kam jsem měl jít. Když jsme šli po chodbě, zastavil nás Dean. Pokývl na toho doktora a ten odešel jinam.
"Přišel jste se se mnou rozloučit?" optal jsem se ho a měl blbou náladu. 
"Ne, ale osvobodit tě. Pokud budeš souhlasit, tak nebudeš muset jít do toho ústavu, ale budeš bydlet u mě, abych nad tebou měl dohled. Tak si vyber, co budeš radši chtít."Chvíli jsem se rozmýšel, ale pak jsem usoudil, že mi u něho bude líp, než v nějakým ústavu. Dean to měl už perfektně promyšlené a už u sebe doma nechal připravit můj pokoj, kam nechal převést moje věci.

Dlouho očekávané shledání

4. ledna 2011 v 10:14 | Yamato Tenzou |  Jednorázovky
Rozhodla jsem se napsat povídku, která tentokrát nebude o Yaoi jako předešlé, ale tahle bude něco jiného. Bude o Yamatovi, který se poprvé setká s Orochimarem od jeho pokusů a Orchimaru ještě neví, že jeho pokus přežil někdo. 

Snad se bude líbit ^^


Yamato a ještě 2 ANBu dostali misi, ve které bylo, aby našli Orochimarovo skrýš a něco zjistili, co plánuje a kdyby se naskytla možnost, tak aby ho klidně i zabili. 
Vyběhli z Konohy, všichni na sobě měli ANBU oblečení, ANBU masku na obličeji a výzbroj. Yamato byl velitelem tohoto týmu, a tak se rozhodl vydat se do Zvučné, kde vládne Orochimaru. Cesta nebyla moc jednoduchá, protože napadla spoustabílého sněhu, ve kterém se místy brodili.
Orochimaru netušíc, že po něm teď jdou ANBU Konohy, byl ve své skrýši ve Zvučné a ve své laboratoři prováděl další svoje experimenty. Pomáhal mu tam i jeho poskok Kabuto.

Povídky - rozcestník

3. ledna 2011 v 19:04 | Yamato Tenzou |  Povídky
Yamato, chlapec z děcáku - kapitolovka -> Osud mladého chlapce Yamata, který žil kdysi v děcáku a jak se teď vyrovnává s těžkým životem, který není nejrůžovější

Jednorázovky -> Jednorázovky o yaoi nebo i obyčejné

Tajná láska

3. ledna 2011 v 12:42 | Yamato Tenzou |  Jednorázovky
Rozhodla jsem se napsat povídku Tajná láska o páru SasuNaru. Snad se bude líbit a čekám jen pozitivní ohlas v komentářích ^^

V Konoze byl krásný slunečný den a Naruto, blonďatý klučina s modrýma očima, seděl ve svém oblíbeném Ichiraku, kde si dopřával rámen.Měl už snězené 3 misky, když se za ním objevil Sasuke. Položil mu ruce na oči a nechal Naruta hádat, kdo to je.
"Sasuke?" řekl svou odpověď blonďáček a Sasuke, černovlasí kluk, který patřil do Uchiha klanu, který kdysi jeho bratr vyvraždil, mu sundal ruce z očí a sedl si vedle něho, ale nic si neobjednával.
"Naruto? Půjdeš se mnou na cvičiště? Potřeboval bych ti něco říct." optal se ho.

Wolf's Rain

1. ledna 2011 v 20:32 | Yamato Tenzou |  Wolf's Rain recenze

Wolf's Rain je japonské anime, které zaujme hlavně tím , že v něm vystupují hlavně vlci. To o vlkách už vyplývá z názvu tohoto anime x)

Režie: Tensai Okamura
Character Design: Toshihiro Kawamoto
Hudba: Yoko Kanno
Mangu napsal: Keiko Nobumoto

Hlavní postavy:
Kiba -> Kiba je arktický vlk. Ze začátku je znechucený vlky, co využívají lidskou podobu jako převlek, ale pak si sám uvědomí, že je tento převlek nutný. Někdy ho jejo instinkty vedou tak, že pak jedná unáhleně.
Tsume -> Tsume je šedý vlk s jizvou na hrudi. Tsume je zobrazen jako silný bojovní, a tak se i chová (drsný, samostatný, ...). Připojí sek ostatním při hledání Ráje jen z nudy, ale pak zjiš%tuje, že na tom nějaká ta pravda je.
Hige -> Hige je mexický vlk. Je docela bezstarostný a v lidské podobě mu to dost nahrává. Přidal se ke Kibovi do skupiny hledat Ráj. Koklem krku má obojek a má z jejich skupiny nejsilnější čich.
Toboe -> Toboe je červený vlk. Je nejmladší ze čtyřčlené skupiny. Je považován za štěně, ale ze skupiny má nejsilnější sluch. Jako štěně, ho našla stará žena za městem a dala mu náramky, které nosí na přední pacce.
Cheza -> Cheza je květina, která vypadá jako dívka. Přezdívá se jí jako Flower Maiden. Vlci potřebují Chezu, aby našli a otevřeli Ráj. Byla vytvořena z měsíční květiny. Když se rozlije vlčí krev, tak Cheza křičí. Má schopnost léčit a vlkům přinést klidný spánek při jejím zpěvu nebo při doteku.

Junjou Romantica recenze

1. ledna 2011 v 12:33 | Yamato Tenzou |  Junjou Romantica


Název : Junjou Romantica
Vydalo studio : DEEN
Režie : Kon Chiaki
Mangu nakreslila: Nakamura Shungiku
Rok vydání : 2008
Počet dílů : 12 + 12 (2 série)
Žánr : yaoi, komedie, drama

Tohle anime se vlastně skládá ze tří příběhů mužských páru, které jsou se sebou navzájem propojené.